Kredyt hipoteczny

Weź kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach dla naszych Klientów, ograniczając formalności do niezbędnego minimum i znacznie skracając procedury. Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców, pragnących otrzymać pokaźne wsparcie finansowe na dowolny cel. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz pieniądze, którymi możesz dowolnie dysponować. Inwestując w bieżącą działalność firmy albo rozwój przedsiębiorstwa, np. zakup nowych maszyn, modernizacja obiektów czy kampanie marketingowe.

Czy uzyskanie kredytu hipotecznego dla firmy jest trudne? Nie, ponieważ zadbaliśmy o to, aby jak największa liczba przedsiębiorców miała możliwość poprawienia płynności finansowej firmy albo zainwestowania w jej rozwój. Dlatego też nie ustanowiliśmy dużych wymagań i zapewniamy elastyczne warunki kredytowania – zarówno pod względem wysokości kredytu, jak i okresu jego spłaty. Co więcej – nie wymagamy od przedsiębiorcy rozliczania się z wykorzystanych środków, pozyskanych od naszej firmy.

Kredyt hipoteczny dla firmy

Kredyt hipoteczny dla firmy może być korzystniejszym rozwiązaniem niż kredyt obrotowy czy inwestycyjny. Dlatego też warto zgłosić się do nas, przedstawić nam swoje potrzeby i dowiedzieć się, jakie warunki kredytowania jesteśmy w stanie udzielić Tobie i Twojej firmie. Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania i przekonaj się, że może to być dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie. Udzielamy również kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych!

Wypełnij formularz

Jeżeli poszukujesz kredytu czy opłacalnego leasingu, wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy do Ciebie niezwłocznie!