Kredyty inwestycyjne

Kredyty inwestycyjne są rozwiązaniem problemów tych przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoją działalność i w tym celu potrzebują jednorazowego, dużego zastrzyku gotówki. Pozwala on dokonać inwestycji, dzięki którym firma stanie się bardziej konkurencyjna na rynku, będzie mogła realizować więcej zleceń klientów i prężnie się rozwijać. Wszystko to w oparciu o jasne zasady kredytowania i warunki dostosowane do potrzeb przedsiębiorcy.

Kredyt inwestycyjny udzielany jest na konkretną inwestycję – może to być zarówno zakup środków trwałych, modernizacja lub budowa parku maszyn, remont budynku, inwestycja w papiery wartościowe czy też przeprowadzenie kompleksowej kampanii marketingowej. To Ty, jako właściciel przedsiębiorstwa, wiesz najlepiej w co warto zainwestować i dlatego nasza firma daje Ci w tym zakresie wolną rękę – dzięki temu zyskujesz swobodę i masz możliwość rozwijania swojej firmy w najlepszym możliwym dla siebie kierunku.

Kredyty inwestycyjne są kredytami długoterminowymi

Nawet w przypadku skorzystania z dużej kwoty, miesięczna rata nie będzie wysoka, co umożliwi Ci bezproblemowe spłacanie kredytu. Co więcej, jego uzyskanie jest dużo prostsze niż w przypadku kredytu bankowego. Wynika to z tego, że Twój Kredyt Punkt ograniczył do niezbędnego minimum wszelkie formalności, a na decyzję o przyznaniu kredytu nie będziesz już musiał czekać długimi tygodniami. Dowiedz się więcej o warunkach kredytowania i przekonaj się, że jest to korzystne dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Jeżeli poszukujesz kredytu czy opłacalnego leasingu, wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy do Ciebie niezwłocznie!