Kredyty obrotowe

To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, chcących sfinansować bieżącą działalność firmy. Kredyty obrotowe dedykowane są zarówno nowym firmom, które dopiero rozpoczynają działalność, jak również tym, które są już na rynku jakiś czas i potrzebują zastrzyku gotówki. W celu zaspokojenia bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, możliwe jest skorzystanie z kredytu obrotowego o różnej wysokości oraz w dopasowanym do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy okresie kredytowania. Wysoki limit kredytowy pozwoli Ci zrealizować cele biznesowe – szybko i bez większych formalności!

Kredyt obrotowy udzielany jest bez zabezpieczeń i może być doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy kontrahenci spóźniają się z zapłatą albo konieczny jest zakup większej ilości towarów. To rozwiązanie, które pozwala utrzymać się na rynku pełnym konkurencji, rozwinąć skrzydła i spać spokojniej. Bez konieczności przechodzenia przez długie, skomplikowane procedury – w naszej firmie przyznajemy kredyty obrotowe możliwie jak najszybciej.

Dlaczego warto postawić na kredyt obrotowy?

Ponieważ otrzymujesz pieniądze natychmiast, dzięki czemu możesz sfinansować bieżącą działalność. Pozyskujesz niezbędną kwotę i spłacasz ją przez odpowiadający Ci okres – przy niskim oprocentowaniu i pełnej kontroli odsetek. Zaciągając kredyt, doskonale wiesz jaką kwotę spłacasz i jakiej wysokości są odsetki. Dzięki temu współpraca na linii Twój Kredyt Punkt – Klient jest zawsze wzorowa i w pełni otwarta.

Wypełnij formularz

Jeżeli poszukujesz kredytu czy opłacalnego leasingu, wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy do Ciebie niezwłocznie!