Twój Kredyt Punkt

Firma, która od dwudziestu lat działa na rynku finansowym. Przez ten czas udało się stworzyć nowy profil doradcy finansowego – otwartego na potrzeby klientów, działającego szybko, nieustannie pogłębiającego wiedzę i poszerzającego propozycję swoich produktów.
Rozbudowana oferta firmy obejmuje kredyty do 500 000 PLN bez zabezpieczeń na dowolny cel, pożyczki udzielanych w ramach pomocy de minimis, wynajem nowych aut, leasing pojazdów i maszyn budowlanych, a także ubezpieczenia na życie. Standardem jest również, że każdy klient może liczyć na:
• indywidualną ofertę, która będzie zgodna z potrzebami i możliwościami;
• mobilne doradztwo na terenie Rzeszowa, Tarnowa i okolic;
• pomoc w dopełnieniu formalności;
• pomoc w zrozumieniu różnic między poszczególnymi ofertami;
• realizację usługi przy pomocy nowoczesnych kanałów komunikacji.
W przyszłości chcemy poszerzyć naszą ofertę na inne miasta w Polsce. .

Działamy na terenie Rzeszowa i Tarnowa oraz w okolicznych miejscowościach. Cięgle się rozwijamy i już niedługo rozszerzymy swoją działalność na kolejne, większe miasta.

Misja

Jako nowoczesna firma, Twój Kredyt Punkt stawia na rozwój poprzez wyznaczanie nowych celów. Jednym z priorytetów jest tworzenie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań dla klientów oraz profesjonalnego wsparcia w zakresie skutecznego uzyskania finansowania, a także rozwoju firmy.
Profesjonalni doradcy uczestniczą w całym procesie uzyskiwania kredytu, wyboru samochodu czy sprzętu pod leasing – od przedstawienia oferty przez wspólne wypełnianie wniosków i dokumentacji, aż do podpisania umowy. W czasie wykonywania usługi, klienci mogą liczyć na stały kontakt z doradcą.

Dlaczego warto nam zaufać?

Twój Kredyt Punkt cieszy się coraz większym gronem zadowolonych klientów, którzy doceniają nie tylko szeroki wachlarz usług kredytowych, ubezpieczeniowych i związanych z rozwojem firmy, ale także dogodny sposób obsługi.
Dla wielu naszych klientów ważna jest oferta, która powstaje zgodnie z potrzebami i możliwościami, a także profesjonalni doradcy, który podpowiedzą najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania finansowe.
Innowacyjnym rozwiązaniem jest mobilne doradztwo finansowe. Nasi specjaliści dojeżdżają do klientów w Rzeszowie, Tarnowie i okolicach. To zapewnia przyjazne i komfortowe warunki.
Mobilny doradca udzieli pomocy przy kompletowaniu dokumentów – podpowie, jakie dokumenty będą niezbędne do zawarcia umowy kredytowej lub skorzystania z leasingu. Dzięki temu znacznie skraca się czas przygotowania wniosku i jego rozpatrzenia. Doradca pomoże w zrozumieniu różnic między poszczególnymi ofertami i w podjęciu właściwej decyzji.

Promocje dla
stałych klientów


Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Będą Państwo mogli otrzymać szczegółowe informacje o licznych promocjach dla klientów!


Zapytaj o kredyt

Kredyt

PLN do 500 000

Bez zabezpieczeń!


Niespotykana oferta! Bardzo atrakcyjne warunki spłat.

Pożyczka UE

do 120 000 PLN

Na 5 lat


Pożyczka w ramach pomocy De Minimis

Jesteśmy dostępni - 24/7


Zapraszamy - środki w ciągu jednego dnia!