Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe udzielane są firmom oraz Klientom indywidualnym.
Zapewniamy bardzo korzystne warunki kredytowania, minimum formalności oraz możliwość skorzystania z różnych rodzajów pożyczek – dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb!

Pożyczki dla firm:

- nieposiadających zdolności kredytowej,
- przekredytowanych,
- mających zaległości z US lub ZUS.

Pożyczki pozabankowe dla firm to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, potrzebujących zastrzyku gotówki, który pozwoli im na realizowanie bieżących celów biznesowych oraz zapewni płynność finansową w firmie. Są to rozwiązania znakomicie dostosowane do potrzeb przedsiębiorców – zarówno pod kątem wielości zaciąganego kredytu, jak również wysokości miesięcznej raty. Co więcej, dzięki pożyczkom pozabankowym firmy mogą poprawić swoją zdolność kredytową, by odzyskać wiarygodność w banku.

Dzięki pożyczkom pozabankowym firmy mogą poprawić swoją zdolność kredytową, by odzyskać wiarygodność w banku.

Pożyczki dla klientów indywidualnych

- niemających zdolności na kredytowej,
- często nie trzeba dokumentować dochodu, wystarczy oświadczenie,
- bardzo szybki proces - od zawnioskowania do wypłaty wystarcza kilkadziesiąt minut.

W przypadku pożyczek pozabankowych dla Klientów indywidualnych, skróciliśmy cały proces do niezbędnego minimum, dzięki czemu zaciągnięcie pożyczki jest nie tylko o wiele szybsze, ale i łatwiejsze, niż w jakimkolwiek banku.
Oferujemy różne kwoty pożyczki oraz okresy spłat, dzięki czemu jako nasz Klient, masz możliwość skorzystania z produktu dostosowanego w stu procentach do własnych potrzeb.

Pożyczki pozabankowe – czy warto z nich skorzystać?

Pożyczki pozabankowe oferowane przez Twój Kredyt Punkt to alternatywa dla pożyczek oferowanych przez banki. Ich przewaga nad rozwiązaniami bankowymi polega przede wszystkim na mniejszej ilości procedur i formalności.
Dzięki temu pożyczkę pozabankową można otrzymać dużo szybciej niż w banku, a do tego istnieje większe prawdopodobieństwo jej otrzymania. W wielu przypadkach nie trzeba nawet dokumentować osiąganego przychodu, a pieniądze są na Twoim koncie w ciągu kilkudziesięciu minut.

Pożyczka pozabankowa jest dla Ciebie, jeżeli:

  • zależy Ci na czasie,
  • nie posiadasz zdolności kredytowej,
  • masz zobowiązania wobec ZUS lub US,
  • banki odmawiają Ci pożyczek,
  • chcesz zaciągnąć pożyczkę na warunkach odpowiadających Twoim potrzebom.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawienia swoich potrzeb, a dostosujemy rozwiązanie indywidualnie do Twoich potrzeb. Odpowiemy też na wszelkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące pożyczek pozabankowych!